אודותינו

סקאי דרים ממריאה רחוק וגבוה !​

קצת עלינו

סקאידרים תעופה מייצרת ומשווקת את (הטרקטורון המעופף) המצנח הממונע הגלגלי – ממ"ג הברקאי

הברקאי, פותח על ידי ירון ברק ומורכב על ידו במפעל החברה בארץ. הברקאי תוצרת כחול-לבן – גאווה ישראלית. הכלי נחשב כטוב מסוגו בעולם.

ירון ברק, טייס ממ"ג ואולטרא לייט כ-20 שנה ובעל ניסיון טכני וניהולי רב, נחשב ממובילי התחום בארץ ובעולם. את ניסיון הטיסה שלו והידע הנרחב בתחומי התעופה והטכנולוגיה מימש בתכנון וייצור הברקאי.

משפחת ברקאי – מורכבת מטייסים אשר טסים עם הברקאי בארץ ובחו"ל כבר מספר שנים. הברקאי קנה לו חוג לקוחות חברים ואוהדים נרחב.

האמון בברקאי –  מרבית הטייסים המסחריים בארץ, המבצעים טיסות חוויה והכשרת טייסים ,עושים זאת עם הברקאי מתוך הכרה ביכולותיו הגבוהות, חווית הטיסה הייחודית, הבטחון אותו משרה על הטסים, אמינותו, ותפעולו הנוח והפשוט.

אנו כאן למענך - להגשים לך את החלום

האני מאמין שלנו

חוסן ויציבות

חברת סקאידרים מקיימת מודל ניהולי המציב אותה מובילה בתחום ייצור הממ"גים בישראל, וזאת ע"י הקפדה על תהליכי התייעלות ושיפור שלבי הייצור, רכש החלפים ותהליכי ההרכבה.

אחריות

חברת סקאידרים מהווה גורם אחראי כולל, על המוצר השלם ברקאי, בכך היא מורידה "כאב ראש" רציני מצד לקוחותיה – מי אחראי לשלדה, למנוע, למצנח, למערכות הקשר , החיווט ועוד…

אצלנו התשובה לשאלה "מי אחראי", היא ברורה – אנחנו בסקאידרים !

מקצועיות ​

החברה נשענת על ידע מקצועי נרחב, מעמיק ומגוון, בתחומי המערכות המרכיבות את הברקאי, תוך הטמעת ניסיון תעופתי רב שנים, ויישום ניסיון ולקחים של טייסים מהשטח.

בטיחות

הבטיחות, היא תוצר מובנה של המקצועיות והאיכות בבניית הברקאי. אנחנו משיגים זאת ע"י שימוש במערכות באיכות ייצור הגבוהה ביותר, ביכולת הרכבה איכותית, ובקיום תהליכי בקרת איכות הייצור והמוצר  – אצלנו אין פשרות !

איכות​​

האיכות בסקאידרים היא שם המשחק כולו !  העמידה על סטנדרטים איכותיים ואי התפשרות, הם אלה המאפשרים לברקאים לטוס לאורך זמן, לספק חווית טיסה ובטיחות באופן מיטבי. זאת, תוך הישענות על טיפולי אחזקה מינימליים לאורך השנה

מגוון ורמות איבזור

"הברקאי המושלם", כשמו כן הוא. בא ברמת האבזור המלאה והכוללת הכל – לקחת, להניע, ולהמריא… אנחנו מאפשרים ללקוחותינו, מגוון בחירות והעדפות, כגון – מנוע חדש או מנוע משומש, מצנח מחברות שונות אחר (סוג וצבע), צבע הכלי, סוגי מערכות שעונים, סוגי מצערות, סוגי מערכות קשר, ניהוג ומערכות שליטה כפולות (מלפנים ומאחור), קשת מתקפלת לעגלה נמוכה, ועוד ועוד.

זמינות

מכלולי השלדה מיוצרים כולם בארץ ועל כן הם זמינים באופן שוטף ומידי, מערכות העזר נרכשות ונמצאות במלאי, הן לצורך הרכבת כלים חדשים והן למקרה של החלפה בעקבות נזקים/תיקונים.

שרות

השרות בסקאי דרים מושתת על העיקרון – אנחנו כאן למענך ובשבילך.

הגישה בה אנו פועלים, מבוססת על הגישה ההוליסטית – " גישת 360 מעלות ". גישה זו, באה להוריד ממך כל "כאב ראש" אפשרי, ולמעשה מנתבת אותך לגורם אחד ויחיד העוקב אחרי הברקאי והאחראי לאחזקה ותיקון כל מרכיביו ומערכותיו – יש לך, רק כתובת אחת ! נעשה ככל הניתן והנדרש, לתת לך את הליווי המקצועי לאורך כל הדרך. ניתן לך את מענה הטיפולים הסדיר תחת קורת גג אחת, במינימום זמן ובמחיר הוגן. ניתן לך שירות תיקונים (בקרות אירוע…) בהקדם האפשרי, ובמחירים סבירים.

קצת מהפעילויות שלנו