אודותינו

סקאיידרים תעופה מייצרת ומשווקת את המצנח הממונע הגלגלי – ממ"ג – הראשון מתוצרת כחול-לבן.

הכלי שלנו, הברקאיי, פותח על ידי ירון ברק וכבר טס בארץ מספר שנים וקנה לו חוג לקוחות חברים ואוהדים נרחב. אנחנו אוהבים להיפגש ולטוס ביחד בכל חלקי הארץ, ושותפים לאותה אהבה אדירה לטיסה בממ"ג, הכי קרוב למעוף הציפרים.

את חברת סקאיידרים הקמנו ביחד, ירון ברק ושי גורביץ, שנינו טייסי ממ"ג ואולטראלייט כ 20 שנה ובעלי נסיון הנדסי וניהולי רב, על מנת שהיא תהפוך ליצרנית ממ"גים מובילה בעולם ותציע את הברקאיי ככלי הטוב מסוגו לקהל הטייסים בארץ ובעולם. את ניסיון הטיסה שלנו ואת החלומות שלנו מהמטוסים שלנו, מימשנו בתכנון וייצור הברקאיי.

הברקאיי כבר מוכיח את עצמו בשטח ככלי חסון מאד, יציב, קל יחסית ובעל התנהגות מעולה על הקרקע ובאויר. את איכות הייצור הבלתי מתפשרת רובכם כבר מכירים, ואנחנו ממשיכים לשפר ולייעל הן את הכלי עצמו והן את יכולות הייצור שלנו על מנת להמריא אל מעבר לציפיות שלכם.

אנחנו עושים את זה כי אנחנו אוהבים מילדות טיסה ומטוסים, ואחרי שמיצינו את עצמנו בעולמות העסקים וההיטק החלטנו להתמקד ולעסוק במה שאנחנו הכי אוהבים. את האהבה הזו תמצאו בכל בורג ומחבר בברקאיי. אנחנו מוסרים אותו ללקוחות שלנו לאחר טיסת מבחן כאשר הוא מוכן לטיסה ומאובזר בכל האביזרים והמערכות הנדרשים, וקצת יותר.

צרו קשר או בואו לבקר אותנו בסדנא שלנו.

הקפה עלינו, סיפורי הטיסה עליכם J

סגור לתגובות.